SMP30-220 On-board surge protector 220V 50uA Bidirect
Product Details:
Place of Origin: Italy
Brand Name: STMicroelectronics
Model Number: SMP30-220
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 1
Packaging Details: SMD/SMT DO-214AC
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T
Contact Now Chat Now
Detailed Product Description
Product: Onboard Surge Protector Installation Style: SMD/SMT
Package/box: DO-214AC Encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
Series: SMP30 Product Type: Board Mount Surge Protectors
Unit Weight: 60 Mg
Highlight:
smd bias resistor transistor
smt bias resistor transistor
Manufacturer: STMicroelectronics
Product category: onboard surge protector
Termination type: SMD/SMT
Package/box: DO-214AC
Certification: C22.2, CsA, FCC, IEC, UL
Package: Reel
Package: cuttape
Trademark: STMicroelectronics
Capacitance: 10 pF
Used for: Telecomm
Height: 2.45 mm
Length: 4.6 mm
Installation style: PCB Mount
Product type: Board Mount Surge Protectors
Series: SMP30
Subcategory: Surge Suppressors
Type: Arrester Surge/Lightning
Width: 2.9 mm