1206YA682KAT2A Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT 16V6800pf C0G1206 10% TOL
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: KYOCERA AVX
Numer modelu: 1206YA682KAT2A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT ośrodek dielektryczny: C0G (NP0)
Dodatek: 10 % Pakiet/pudełko: 1206 (3216 metryczny)
Szereg: C0G (NP0) Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Kondensatory ceramiczne Waga jednostkowa: 27 mg
Podkreślić:
Mała dioda prostownicza Schottky'ego
wysokowydajna dioda prostownicza Schottky'ego
Producent: KYOCERA AVX
Kategoria produktu: kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 6800 pF
Napięcie znamionowe DC: 16 VDC
Dielektryk: C0G (NP0)
Tolerancja: 10%
Kod obudowy-calowy: 1206
Kod obudowy-mm: 3216
Typ zakończenia: SMD/SMT
Zakończenie: Standardowe
Minimalna temperatura pracy: -55 C
Maksymalna temperatura pracy: +125 C
Długość: 3,2 mm (0,126 cala)
Szerokość: 1,6 mm (0,063 cala)
Wysokość: 0,5 mm (0,02 cala)
Produkt: Ogólny typ MLCC
Seria: C0G (NP0)
Opakowanie: Szpula
Znak towarowy: KYOCERA AVX
Pojemność-nf: 6,8 nf
Pojemność-UF: 0,0068UF