GRT033R6YA104ME01D Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: Murata
Numer modelu: GRT033R6YA104ME01D
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT Dodatek: 20%
Szereg: BRT Styl instalacji: SMD/SMT
Pakiet/pudełko: 0201 (0603 metryczny) Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Układy kondensatorów ceramicznych Waga jednostkowa: 0,330 mg
Podkreślić:
Mała dioda prostownicza Schottky'ego
wysokowydajna dioda prostownicza Schottky'ego
Producent: Murata
Kategoria produktu: kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 0.1 uF
Napięcie znamionowe DC: 35 VDC
Dielektryk: X5R
Tolerancja: 20%
Kod obudowy-in: 0201
Kod obudowy-mm: 0603
Długość: 0.6 mm (0.024 in)
Szerokość: 0.3 mm (0.012 in)