GCG1885G1H561JA01J Πολυπλαστικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT560PF 50VDC 5% 0603x8g AEC-Q200
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Αριθμό μοντέλου: GCG1885G1H561JA01J
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Εισφορά: 5% Πακέτο/κουτί: 0603 (1608 μετρικά)
Σειρά: GCG Συμπίεση: Καρούλι, Κομμένη Ταινία, Ποντίκι
Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές Βάρος μονάδας: 6.300 mg
Επισημαίνω:
μικρή Δίοδος Schottky Ανορθωτή
Κατασκευαστής: Murata
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 560 pF
Ονομαστική τάση DC: 50 VDC
Διηλεκτρικό: X8G
Ανοχή: 5%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0603
Κωδικός περιβλήματος-mm: 1608
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Τερματικό: Αγωγός εποξειδικός
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C.
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 1,6 mm (0,063 in)
Πλάτος: 0,8 mm (0,031 in)
Ύψος: 0,8 mm (0,031 in)