Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: KYOCERA AVX
Numer modelu: 08055L224K4T2A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT Dodatek: 10 %
Pakiet/pudełko: 0805 (2012 metryczny) Styl instalacji: SMD/SMT
Szereg: Wysoka temperatura AutoMLCC X8L Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Kondensatory ceramiczne Waga jednostkowa: 5.500 mg
Podkreślić:
Mała dioda prostownicza Schottky'ego
wysokowydajna dioda prostownicza Schottky'ego
Producent: KYOCERA AVX
Kategoria produktu: wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 0,22 uF
Napięcie znamionowe DC: 50 VDC
Dielektryk: X8L
Tolerancja: 10%
Kod obudowy-calowy: 0805
Kod obudowy-mm: 2012
Typ zakończenia: SMD/SMT
Zakończenie: Standardowe
Minimalna temperatura pracy: -55 C
Maksymalna temperatura pracy: +150 C
Długość: 2,01 mm (0,079 cala)
Szerokość: 1,25 mm (0,049 cala)
Wysokość: 1,4 mm (0,055 cala)