CL21B222JBANNNC خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/smt 2.2nf +/-5% 50X7R20805
جزئیات محصول:
محل منبع: کره جنوبی
نام تجاری: Samsung Electro-Mechanics
شماره مدل: CL21B222JBANNNC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: SMD/SMT
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب حالا حرف بزن
توضیحات محصول جزئیات
محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT سبک نصب: SMD/SMT
کمک هزینه: 5 درصد بسته/جعبه: 0805 (2012 متریک)
سری: CL-Standard کپسوله سازی: حلقه، نوار برش، حلقه موش
نوع محصول: خازن های سرامیکی وزن واحد: 6.400 میلی گرم
برجسته کردن:
یکسو کننده شاتکی دیود کوچک
یکسو کننده شاتکی دیود با راندمان بالا
دسته بندی محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT
ظرفیت: 2200 pF
ولتاژ نامی DC: 50 VDC
دی الکتریک: X7R
تلرانس: 5%
نوع ترمینال: SMD/SMT
ترمینال: استاندارد
حداقل دمای کارکرد: -55 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای کارکرد: +125 درجه سانتیگراد
محصول: MLCC های نوع عمومی
سری: CL-استاندارد
بسته بندی: قرقره
بسته بندی: نوار برش خورده
کپسوله سازی: MouseReel
ظرفیت-nf: 2.2 nf
ظرفیت-UF: 0.0022 UF